Zdaję sobie sprawę, że kontakt z architektem może budzić niepewność. Przeciętny człowiek ma z nim do czynienia raz w życiu. Nie jesteś sam. Wątpliwości, które masz i pytania, które sobie zadajesz ma każda osoba, która zamierza wybudować dom.

Stworzyłam przewodnik, w którym krok po kroku prowadzę Cię do celu, żebyś czuł się pewnie na każdym etapie fascynującej drogi do własnego domu.

KROK PO KROKU DO TWOJEGO DOMU

^
ETAP 1

PROJEKT BUDOWLANY

Najpierw wyjaśnię Ci, czym jest, a czym nie jest projekt budowlany. Dzięki temu zrozumiesz, co musisz uzgodnić z projektantem, żeby uniknąć później bolesnych rozczarowań.

^
ETAP 2

TWOJE POTRZEBY

Potem zajmiemy się określeniem Twoich potrzeb. Dzięki temu zbierzesz swoje wyobrażenia o domu i zmienisz je w konkretne cechy, które powinien mieć projekt.

ETAP 3

PROJEKTUJEMY

Następnie zajmiemy się kwestią wyboru pomiędzy projektem gotowym a projektem indywidualnym. Dowiesz się, jak wygląda projektowanie domu i adaptacja projektu gotowego, na co należy zwrócić szczególną uwagę przy projektowaniu, żeby uniknąć kosztownych błędów, a także jak wybrać biuro projektowe, z którym będzie Ci się świetnie współpracowało.

^
ETAP 4

ROZWIĄZANIA BUDOWLANE PODANE, JAK NA TACY

Na sam koniec – wisienka na torcie – rozwiązanie budowlane podane jak na tacy. Przy projektowaniu domu, będziesz musiał podjąć masę trudnych decyzji, jednak przy mojej pomocy wszystko stanie się proste. Omówię wady i zalety różnych rozwiązań i wspomnę o ich wpływie na koszty budowy.
Dzięki temu z pełną świadomością i lekkością podejmiesz kluczowe decyzje.

Z KODEM KOPARKA 

 129zł  99zł

N

E-BOOK: PROJEKT DOMU. OD PUSTEJ DZIAŁKI DO POZWOLENIA NA BUDOWĘ

N

BONUS 1: CHECKLISTA - FORMALNOŚCI PRZED BUDOWĄ

N

BONUS 2: ANKIETA - ROZWIĄZANIA BUDOWLANE

N

BONUS 3: ANKIETA - TWOJE POTRZEBY

BONUS 1: CHECKLISTA - FORMALNOŚCI PRZED BUDOWĄ

Wszystko o co musisz zadbać, żebyś mógł otrzymać pozwolenie na budowę
WARTOŚĆ 30zł 

BONUS 2: ANKIETA - ROZWIĄZANIA BUDOWLANE

Jakie rozwiązania budowlane chcesz mieć w swoim domu
WARTOŚĆ 30zł 

BONUS 3: ANKIETA - TWOJE POTRZEBY

Wszystko o co musisz przemyśleć zanim zaczniesz projektować swój wymarzony dom
WARTOŚĆ 30zł 

Joanna Gawryluk-Fijak

Prowadzę pracownię projektową HARMONY, w której zajmuję się kompleksowym projektowaniem domów wraz z wnętrzami i ogrodami, tak aby tworzyły razem harmonijną całość. 

Projektowaniem zajmuję się już 10 lat. W tym czasie miałam w swoich rękach setki projektów domów, zarówno indywidualnych, jak i typowych. Mam za sobą setki rozmów, które prowadziłam z inwestorami i tysiące rozwianych wątpliwości. Wiem dobrze, co Cię czeka na drodze do Twojego wymarzonego domu i w jaki sposób mogę Ci najlepiej pomóc. 

 

Korzystanie ze strony internetowej www.pracowniaharmony.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. Czy wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności? View more
Akceptuj