architekt projektant wnętrz domów ogrodów

Nazywam się Joanna Gawryluk-Fijak. Prowadzę pracownię projektową HARMONY, w której zajmuję się kompleksowym projektowaniem domów wraz z wnętrzami i ogrodami tak, aby tworzyły razem harmonijną całość.

Jestem również autorką przewodnika dla osób chcących wybudować swój dom: „Projekt domu. Od pustej działki do pozwolenia na budowę”.

Projektowaniem zajmuję się już 10 lat. W tym czasie miałam w swoich rękach setki projektów domów, zarówno indywidualnych, jak i typowych.

Pomogę Ci stworzyć dom i ogród, który będzie doskonale dopasowany do Ciebie i Twojej rodziny. 

Od 10 lat tworzę miejsca, które stają się dla kogoś domem. Napędza mnie wieczna chęć rozwoju, dlatego nałogowo uczę się nowych rzeczy. Dom, wnętrza i ogród przenikają się wzajemnie, dlatego nieustannie pogłębiam te tematy. Dobry projekt musi uwzględniać je wszystkie!

Od dziecka uwielbiałam rearanżować przestrzeń w swoim pokoju, tworzyć nowe dekoracje. Jako dziesięciolatka regularnie szurałam meblami w moim pokoju budząc zgrozę u rodziców, gdy przesuwałam szafę, bo wpadłam na pomysł nowej aranżacji wnętrza. Ta pasja popchnęła mnie na studia inżynierskie, a potem do pracy przy projektowaniu budynków. Uwielbiam stwarzać świat wokół mnie.

Walczę z niepraktycznymi rozwiązaniami, które wyglądają ładnie tylko na wizualizacjach, a irytują w codziennym życiu. Jestem zwolenniczką działania, raz, a dobrze, bez niepotrzebnych przeróbek. Wolę iść w jakość i praktyczność, a nie w modę. Bo jak mawiała Coco Chanel: „Moda przemija, styl pozostaje”.

Uwielbiam czytać. Gustuję zwłaszcza w starych kryminałach i książkach fantasy. Kocham przenosić się do innych światów, przeżywać w nich przygody i żyć nimi nadal, mimo powrotu do codzienności. Świetnie ujął to Czechowicz: “Kto czyta – żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce, ten na jeden żywot jest skazany.” Moimi ulubionymi autorami pozostają niezmiennie Agata Christie, Terry Pratchett i J.R.R. Tolkien.

Moją drugą miłością jest taniec. Taniec to wolność. Jeżeli są jakieś zajęcia taneczne w pobliżu, to na pewno mnie tam znajdziesz. Moja przygoda zaczęła się od tańca towarzyskiego w liceum, poprzez salsę i belly dance na studiach, aż po high heels w ostatnim czasie. W kolejce czeka jeszcze burlesque i flamenco. A moim wciąż niespełnionym marzeniem pozostaje tango argentyńskie. 

W moim sercu gra muzyka, a stopy się rwą do tańca.

Już dziś możesz wyruszyć ze mną we wspólną podróż w kierunku Twojego wymarzonego domu! Napisz do mnie, a wspólnie stworzymy projekt, który przemieni Twoje marzenia w rzeczywistość!

architekt projektant wnętrz domów ogrodów

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO MNIE!

Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez PRACOWNIA HARMONY Joanna Gawryluk-Fijak m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności.

2 + 15 =

Korzystanie ze strony internetowej www.pracowniaharmony.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. Czy wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności? View more
Akceptuj