Jesteś wykonawcą, projektantem wnętrz lub planujesz budowę domu?

Chcesz by projekt budowlany nie miał przed Tobą żadnych tajemnic?

Świetnie trafiłeś!

Zapisz się na listę oczekujących na mój kurs z czytania projektu budowlanego!

Dla kogo będzie ten kurs?

PAKIET DLA WYKONAWCÓW: szczegółowo omówiony projekt architektury i projekt konstrukcji.

PAKIET DLA PROJEKTANTÓW WNĘTRZ: szczegółowo omówiony projekt architektury, projekt instalacji sanitarnych i projekt instalacji elektrycznych.

PAKIET DLA OSÓB PLANUJĄCYCH BUDOWĘ DOMU: szczegółowo omówiony projekt architektury, projekt konstrukcji projekt instalacji sanitarnych i projekt instalacji elektrycznych.

Co znajdzie się w kursie?

Omówię wszystkie rysunki znajdujące się w projekcie budowlanym, czyli rysunki architektury, konstrukcji, instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Najwięcej uwagi poświęcę projektowi architektury i konstrukcji. Wyjaśnię Ci szczegółowo m.in. przekroje przez budynek, rzuty fundamentów, więźby dachowej, rysunki elementów żelbetowych i wiele, wiele innych.

Jako przykłady wykorzystam projekty różnych firm, dzięki temu poznasz różne oznaczenia tych samych elementów. A ponadto wspomnę o błędach, które możesz znaleźć w tych projektach.

architekt projektant wnętrz domów ogrodów

Joanna Gawryluk-Fijak

Nazywam się Joanna Gawryluk—Fijak. Prowadzę pracownię projektową HARMONY, w której zajmuję się kompleksowym projektowaniem domów wraz z wnętrzami i ogrodami, tak aby tworzyły razem harmonijną całość.

Projektowaniem zajmuję się już 10 lat. W tym czasie miałam w swoich rękach setki projektów domów, zarówno indywidualnych, jak i typowych. 

Pomogę Ci stworzyć dom i ogród, który będzie doskonale dopasowany do Ciebie i Twojej rodziny. 

Korzystanie ze strony internetowej www.pracowniaharmony.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. Czy wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności? View more
Akceptuj