🚀 PREMIERA

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Marzysz o budowie domu, ale nie wiesz od czego zacząć?

Świetnie trafiłeś!

Zapisz się na listę oczekujących i odbierz darmowy fragment e-booka!

Planujesz budowę domu i nie wiesz, od czego zacząć?

Przekazuję w Twoje ręce praktyczny poradnik, który ma pomóc Ci podjąć ważne decyzje projektowe. Masz pytanie? Otwierasz konkretny rozdział i wszystko, co Ci jest potrzebne, masz podane na tacy.

🔥 W pierwszym module e-booka poprowadzę Cię krok po kroku przez proces projektowania domu i odpowiem na pytania, które często zadają mi inwestorzy. Po zakończeniu tego modułu będziesz dokładnie wiedział, co Cię czeka na drodze do Twojego wymarzonego domu. 

🔥 W drugim module e-booka skupię się na rozwiązaniach budowlanych, które musisz poznać, żeby móc świadomie podjąć decyzje projektowe. W każdym z rozdziałów omówię zalety i wady poszczególnych rozwiązań, opowiem o ich wpływie na koszty budowy, a także podpowiem Ci, na co zwrócić szczególną uwagę.

architekt projektant wnętrz domów ogrodów

Joanna Gawryluk-Fijak

Nazywam się Joanna Gawryluk—Fijak. Prowadzę pracownię projektową HARMONY, w której zajmuję się kompleksowym projektowaniem domów wraz z wnętrzami i ogrodami, tak aby tworzyły razem harmonijną całość.

Projektowaniem zajmuję się już 10 lat. W tym czasie miałam w swoich rękach setki projektów domów, zarówno indywidualnych, jak i typowych. 

Pomogę Ci stworzyć dom i ogród, który będzie doskonale dopasowany do Ciebie i Twojej rodziny. 

Prowadzę również konsultacje, na których możesz ze mną przegadać potencjał i błędy w projekcie Twojego domu, ze szczególnym naciskiem na możliwości zaaranżowania wnętrz.

Korzystanie ze strony internetowej www.pracowniaharmony.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. Czy wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności? View more
Akceptuj